İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Cevapsız Soru Kalmasın

“Tüm cevaplar için gözünüz üstümüzde olsun.”

  Gün Yayıncılık 15 yıllık bir yayın evi bugüne kadar 300 den fazla kitap yayımlamış. Orhan ve Deniz Meriç özellikle 2007 yılında dünyaya gelen kızları Lara Nur’un bakımı için pek çok metodu araştırıp işe yarayan metotları anne ve babalar ile paylaşmak için 2009 yılında ani bir karar alarak bebek bakımı üzerine ilk adımları atmışlar. Yurt dışında onay görmüş uzmanlar tarafından yazılmış kitapların çevirisini yaptıktan sonra büyük bir titizlikle Türk uzmanlarında süzgecinden geçirerek yayımlıyorlar.

  Pek çok alanda kitap yayınlayan Gün Yayıncılık Bebek/Çocuk Bakımı ve Hamilelik kategorisinde en kapsamlı kaynak olmak istiyor. Tüm cevaplar için gözünüz üstümüzde olsun sloganı ile şimdiden anne, babalar ve uzmanların dikkatini çekmektedir. Okul öncesi eğitim için çocuklara Türkiye’de ilk defa Tükçe eşleştirme kartlarını piyasaya çıkararak büyük ilgi görmüş.

Gün Yayıcılık Hamilelikten başlayarak çocuğun ergenlik çağına kadar geçen süreçte yaşayabileceğiniz bütün sorulara cevap veren kitapları bizlere sunmaya çalışıyor.  Hatta çıkardığı kitaplar pek çok eğitimde kullanıyor, uzmanlara yol gösteriyor. Bunların en başında gelen Hypnobirthing (Mongan Yöntemi)   Op.Dr.Hakan Çoker İstanbul Doğum Akademisi’nde verdiği Doğal Doğum eğitimlerinde bu yöntemi kullanmaktadır. Bir başka ilgi çekici kitabı ise yeni çıkan Filozof Bebek. Hangi anne baba bebeğinin aklından geçenleri bilmek istemez ki. Z kuşağı çocukları çok hızlı ve çok zeki onları anlamaya bir adım daha yaklaştıracak bir kitap.  Kitabın yazarı Alison Gopnik psikolog, filozof ve anne kitabında şöyle diyor: Büyük gelişim psikologu John Flavell bir zamanlar bana şöyle demişti: “Bir küçük çocuğun beyninin içini 5 dakika görebilmek için tüm derece ve unvanlarımdan vazgeçebilirim.” Yani dünyayı bir kez daha iki yaşın özgünlüğüyle görebilmek için… Bebek olmak neye benzer? Bebekler dünyayı nasıl algılarlar?

  Bizde Gün Yayıncılık  aracılığı ile 5 şanslı takipçimize bu muhteşem eserlerden hediye edeceğiz. Bu hediyelere sahip olmak için tek yapmanız gereken bu yazının altına yorum yapmak. İşte hediyelerimiz:

BEBEK BAKIMI SORUNLARINA MUCİZEVİ ÇÖZÜMLER

HYPNOBIRTING – DAHA KOLAY, DAHA RAHAT, GÜVENLİ BİR DOĞUMA DOĞAL BİR YAKLAŞIM

EMZİRME SANATI

FİLOZOF BEBEK

TUVALET EĞİTİMİ VE ÖZBAKIM KARTLARI

Hediyeler için Gün Yayıncılığa ve Orhan Meriç’e teşekkür ederiz.

http://gunyayincilik.com/

http://www.facebook.com/gunyayincilik

http://twitter.com/gunyayincilik

19 Yorum

 1. jasmın43 18 Ekim 2012

  canım ya ıcım gıttı kıtaplara ıns banada cıkar ve bır ılk gerceklesır bır yerden hedıye kazanmak nasıl bır duyguymus ogrenelım dımı ama:))))anne baba olan herkes nasılda degısıyor ya ve cok faydalı bır yere yonelmıs ıns bızlerde faydalanırız

 2. defnemdefnem 20 Ekim 2012

  burcucum insallah bizede cıkar canım.bizde istiyoruzzzz..su aralar en cok tuvalet egitimiyle ilgili seylere cok ihtiyaCIM VAR.kızımı hala cise alıştıramadım.2.5 yasını gecti…bu arada sanada cok tesekkürler canım öyle faydalı seyler sunuyorsun ki bize..ee tabi anne olunca konularda o yönde oluyo.

 3. Alev 20 Ekim 2012

  Bu değerli ve bilgili kitaplarınızı okuyup çocuğumun eğitimi ve gelişimi için yardımcı olacaktır. Bu şanslı kişilerin arasında bende olurum umarım…

 4. sibel can 30 Ekim 2012

  merhaba ,

  eğitimli insanların bilinçle hazırladığı güzel kitaplar,yayınevi.Artık tüm anneler daha bilinçli davranıyor.annelerimizin öğütleri hep kulağımızda ama çağımız artık teknoloji ve bilim çağı.bu kitaptan umarım benim de payıma düşen olur.
  herkesin emeğine sağlık.
  iyi çalışmalar.

 5. Leyla 30 Ekim 2012

  cocuk yetiştirirken bilinçsiz kulaktan duyma ogrendiklerimizle bebegimize bakmaktayız. bilinçli ve deneyimli ellerden ogrenecegimiz bilgilerin bizleri aydınlatması cok guzel.bende bebek isteyen bir anne olarak bu guzel egitim setinden istiyorum. bebegimin gelişimde cok faydalı olucagına inanıyorum. tşk.

 6. ayşegül 30 Ekim 2012

  cocuk teiştirirken kulak duyma yalan yanlıs bilgilerle karsımızdaki minige bakarız.cogumuzu anlamak,ihtiyaclarına en dogru ve guvenli sekilde cevap vermek cok onemli.yayınladıgınız bu esiz eserlerle bizlere ısık tutacagınızdan kuskum yok. bende bebek isteyen bir anne adayı olarak eserlerinizden istiyorum.herkese sevgiler.

 7. halley 30 Ekim 2012

  Çocuklar hakkında bilinçli olmak ,çocuğu olan olmayan herkes için gerekli bence, çünkü çocuklar heryerde. Henüz çocuğum yok ama bu kitaplara/bilgi edinmeye ihtiyacım var.Hediye kazanmasam da kitapları tanıttığınız için teşekkürler Burcu Hanım.

Bir cevap yazın