İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Savaşa Hayır! #barışadavet

Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesine Suriye’den atılan top yüzünden 5 kişi hayatını kaybetti 9 yaralımız bulunmakta.

Anne ve çocukların cenazeleri toprağa verilirken diğer kişilerin cenazeleride toprağa verilecek.Hayat bazen hiç olmadık bir şekilde bitebiliyor. Bu top nerden nasıl geldi?Niye böyle birşey oldu? Suriye ne yapmaya çalışıyor? Herkesin kafası karmakarışık.Masum insanların ölmesi yürekleri parçalıyor.Dün akşam twitter #barısadavet hastangi ile ortalığı inletti.#savasahayrı diyerek belki insanlar birşeyler yapmaya çalışırken sabaha karşı Suriye karakolunun vurulduğu haberi geliyor.

Lütfen Savaş Olmasın!Barışa Davet Edelim Herkesi…

Bu akşam saat 19:00 da Taksim meydanında Savaşa Hayır ! toplantısı olacak.Herkes orada olursa çok iyi olur,belki bir ses duyurabiliriz. Bu sefer insanın içine korku girmiyor değil.Herkes orada toplanıyor ve aramızda malesef çok fazla casus olma ihtimali var.Ya birisi o anda birşey yaparsa? Allahım hepimizi korusun.Savaş istemiyoruz.Barış olsun.Çocuklarımız SAVAŞ GÖRMESİN…

Dünya bu saldırı hakkında çok fazla şey söylemiş ve herkes bizim yanımızda olduğunu göstermiş.Yanımızda oldukları için sağ olsunlar ama SAVAŞ OLMASIN.Anneler zaten bu 3 ay içersinde çok fazla göz yaşı döktü terör yüzünden ,ben kendimi bildim bileli terör hep vardı ve bitmedi.Evlat acısı çeken anneler zaten çok fazla ,eğer savaş olursa bu daha da çoğalıcak.Lütfen SAVAŞA HAYIR diyelim.Elimizden ne geliyorsa yapalım.

Allah hepimizin yardımcısı olsun,akıl fikir versin.Artık uzlaşılsın #barısadavet edilsin.SAVAŞ OLMASIN,SAVAŞA HAYIR!

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın