İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Miniaktivite'de Büyük Eğlence

İki girişimci anne Berrin Özkan ve Semin Arslanoğlu kendi arkadaşlarının çocukları ile yaptığı etkinlikleri neden daha çok kişiye ulaştırmayalım düşüncesi ile Bostancı’da kurdukları Miniaktivite ye gittik küçük cimcimemiz İpek’le. İpek yeni arkadaşlar edindi, çok eğlendi ve çok yoruldu. Üstelik sadece o değil bizde yeni arkadaşlar edindik ve yeni şeyler öğrendik.

Miniaktivite sizin evim dağılır veya kirlenir diye evde yapmak istemeyeceğiniz bütün etkinleri yapıyor. Çocuklar jöle, toprak vb. pek çok materyelle çocukların gelişimine destek veriyor.  6 aydan 4 yaşına kadar bebeklerin  olabilecek tüm eğlence ve eğitim aktivitelerini organize eden Miniaktivite, 6-13 ay, 14-23 ay, 24-36 ay oyun grupları, haftalık atölye çalışmaları, yüzme kursları, anne-bebek gezileri, parti organizasyonları, okuma günleri düzenlemenin yanı sıra annelere özel ürünler ve dönem dönem annelere evde çocukları ile yapabilecekleri aktivitelere dair öneri bültenleri hazırlıyor. Ayrıca hem kurucuları Berrin ve Semin hanımla hemde gelen anne babalarla deneyimlerinizi paylaşarak pek çok şey öğrenebiliyorsunuz.

Girişimci annelerin kendi kaleminden Miniaktivite

Yıllarca eğitim aldık, mastırlar yaptık, dünyayı gezdik, büyük firmalarda çalıştık, dans ettik, sinemayı sevdik, rafting yaptık! Şimdi sadece anneyiz! Kızlarımız 2 yaşinda bu iki yıllık yolculukta bin bir yöntem denedik, harmanladık, bol bol pratik yaptık!
Deneyimlerimizi anne sıcaklığıyla tüm yavrularla paylaşmak istiyoruz! Çocukların her şeyden önce yaşıtları ile sosyalleşmesi gerektiğine ve bunun çocuklar kadar annelere de iyi geldiğine inanıyoruz. Haydi gelin atölyemizde hep beraber olalım.

[nggallery id=4]

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın