İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kağan Kocatepe Kimdir?

Dr. Kağan Kocatepe

6 Mayıs 1968, ANKARA doğumlu iki çocuk babası(Batuhan(2002), Neslişah(2010)) kendisi gibi eşi Tülin Kocatepe de Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı. Dr. Kağan Kocatepe.1985 yılında Istanbul Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra Istanbul Tıp Fakültesi’nde Tıp eğitimimi tamamladı. Takiben önce Beyoğlu Devlet Hastanesi’nde kısa bir süre Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları asistanı olarak çalıştıktan sonra, 1991 yılında Istanbul Tıp Fakültesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasına başladı. 1997 yılından itibaren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak önce Adana’da askerlik hizmetimi tamamladı. Ardından 2007 yılına Kadar Okmeydanı SSK Hastanesi 1.Kadın-Doğum servisinde uzman doktor olarak çalıştı. 2007 yılından beri tümüyle serbest çalışmakta.

Dr. Kağan Kocatepe tarafından hazırlanmış tüm siteler

hamilelik.tv ve gebelik.tv
Bu siteler gebelik (hamilelik) dönemi ile ilgili görsel bilgiler vermektedir.

gebelik.org
Bu site gebelik (hamilelik) dönemini gebe (hamile) kalmaya hazırlık döneminden alıp, doğum sonrası döneme kadar taşımaktadır. Özellikle hafta hafta gebelik (hamilelik) bölümü oldukça ilgi görmekte olup, site ülkemizde en çok tercih edilen sağlık sitesi olma özelliğini taşımaktadır.

jinekoloji.net
Bu site üreme çağında olan kadınlarımıza A’dan Z’ye tüm sağlık bilgilerini vermeyi amaçlamaktadır.

hormonlar.com (polikistikover.com)
Bu site kadınlarda oldukça sık görülen polikistik over sendromu ve hastalığı hakkında geniş bilgiler vermeyi hedeflemektedir.

aileplanlama.com
Bu site kadınlarımıza Aile Planlaması seçenekleri hakkında geniş bilgiler vermeyi hedeflemektedir.

ikizgebelik.com
Bu site çoğul gebelik (hamilelik) taşıyan anne adaylarına konuyla ilgili geniş bilgiler vermeyi hedeflemektedir.

cinselhastalik.com
Günümüzde Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklarda genel bir artış söz konusudur. Bu site kadınlarımızı bu hastalıkların belirtilerine karşı uyarma ve bu hastalıklardan korunma yolları hakkında bilgilendirilmelerini amaçlamaktadır.

menopoz.net
Menopoz Türk internet’inde en az ele alınmış konulardan biridir. Dr. Kağan Kocatepe bu sitede menopoz (menapoz) ve bu durum hakında geniş bilgiler vermeyi hedeflemektedir.

jinekolog-istanbul.com

tulinkocatepe.com
Jinekolog Operatör Dr. Tülin Kocatepe’nin kişisel web sayfası

 

3 Yorum

Bir cevap yazın